Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Габрово, Център
47 000 €
91 924.01 лв.

(783 €, 1 531.41 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 7:55 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 179 пъти.
Площ:
60 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Апартаментът се състои от кухня с тераса /затворена с ПВЦ дограма/, две самостоятелни стаи, тераса и сервизно помещение. Прилежаща маза. Подът е паркет и мозайка. Частично сменена дограма. Отлично местоположение - в близост детска градина, училище, търговски обекти. Продава се спешно.
Особености
Тухла
За контакт:
0885118119

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
МОНОЛИТ
066/ 80 85 74 или 0885 118119
МОНОЛИТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
monolit-bg.imot.bg
Адрес:
област Габрово, гр. Габрово, ул. Скобелевска 32, ет.1 ( срещу театъра)
http://www.monolit-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Габрово, Център
Обява: 1b177700651989956

47 000 €
91 924.01 лв.
История на цената
(783 €, 1 531.41 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Габрово, Център

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност